-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.690
€ 5.690
honda cmx500 (année de construction 2023) (m2450642899)Detail06.10.2026
VLAAMS BRABANT-
500 cc
-
14.226 Km
-
2023
-
-
-
1930
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.800
oorspronkelijke prijs :
5.000€ 4.800
oorspronkelijke prijs :
5.000honda rebel cmx500 2020 (m2444082769)Detail18.09.2026
VLAAMS BRABANT-
500 cc
-
2.000 Km
-
2020
-
-
-
3080
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.990
oorspronkelijke prijs :
5.190€ 4.990
oorspronkelijke prijs :
5.190honda rebel 500**2018**6.739km**garantie (m2398015389)Detail10.05.2026
VLAAMS BRABANT-
500 cc
-
6.739 Km
-
2018
-
-
-
1500
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+Onbekend
oorspronkelijke prijs :
5.500Onbekend
oorspronkelijke prijs :
5.500honda cmx500 rebelDetail26.03.2026
WAALS BRABANT-
500 cc
-
2.368 Km
-
2022
-
-
-
1300
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.000
oorspronkelijke prijs :
6.000 -
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.200
€ 5.200
rebel 500/cmx500/rebel/cmx/500/35 kw/a2 (m2439690341)Detail06.09.2026
VLAAMS BRABANT-
500 cc
-
6.900 Km
-
2021
-
-
-
3202
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.500
€ 5.500
édition spéciale rebel 500 /cmx500/35kw (m2439677672)Detail06.09.2026
VLAAMS BRABANT-
500 cc
-
18.650 Km
-
2020
-
-
-
3202
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.300
oorspronkelijke prijs :
5.000 -
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.900
oorspronkelijke prijs :
5.250€ 4.900
oorspronkelijke prijs :
5.250rebel 500Detail29.05.2026
OOST VLAANDEREN-
500 cc
-
12.500 Km
-
2020
-
-
-
9270
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.900
€ 4.900
rebel 500 gris mat/cmx500 /rebel/cmx /a2 (m2389834974)Detail18.04.2026
VLAAMS BRABANT-
500 cc
-
27.850 Km
-
2018
-
-
-
3202
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.250
oorspronkelijke prijs :
5.100€ 5.250
oorspronkelijke prijs :
5.100rebelDetail15.05.2026
Antwerpen-
500 cc
-
12.132 Km
-
2020
-
-
-
2150
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.750
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 6.100
€ 6.100
honda rebel (cmx) 500 quasi nieuw. (m2456646398)Detail22.10.2026
Antwerpen-
500 cc
-
1.700 Km
-
2025
-
-
-
2000
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.200
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.800
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.100
oorspronkelijke prijs :
4.400€ 4.100
oorspronkelijke prijs :
4.400honda rebel cmx 500 (a2) – arrow (m2439175122)Detail05.09.2026
Henegouwen-
500 cc
-
12.508 Km
-
2019
-
-
-
7090
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.450
oorspronkelijke prijs :
5.990€ 4.450
oorspronkelijke prijs :
5.990cmx 500 rebel (m2409105893)Detail10.06.2026
Henegouwen-
500 cc
-
2.588 Km
-
2021
-
-
-
7000
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.690
oorspronkelijke prijs :
5.800€ 5.690
oorspronkelijke prijs :
5.800honda cmx 500 rebel (m2430280531)Detail12.08.2026
Henegouwen-
500 cc
-
6.000 Km
-
2024
-
-
-
7973
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 3.200
€ 3.200
honda rebel 500 cc in zeer goede staat. (m2457792400)Detail25.10.2026
Antwerpen-
500 cc
-
7.000 Km
-
2022
-
-
-
2960
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.999
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.900
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.990
€ 5.990
honda cmx 500 rebel (année de construction 2023) (m2451010449)Detail07.10.2026
LIMBURG-
500 cc
-
1.683 Km
-
2023
-
-
-
3580
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 5.250
oorspronkelijke prijs :
5.450€ 5.250
oorspronkelijke prijs :
5.450honda - rebel 500 (m2391131053)Detail30.04.2026
West Vlaanderen-
500 cc
-
16.422 Km
-
2022
-
-
-
8790
-
-
Honda Cmx 500 rebel
+€ 4.200