-
Yamaha Majesty 400
+Onbekend
-
Yamaha Majesty 400
+€ 2.200
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.050
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.500
oorspronkelijke prijs :
1.800€ 1.500
oorspronkelijke prijs :
1.800yamaha majesty 400 – komfoter großroller / maxi-scooterDetail21.09.2026
DUITSLAND-
400 cc
-
39.003 Km
-
2007
-
-
-
49661
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.000
-
Yamaha Majesty 400
+€ 3.132
€ 3.132
yamaha majesty 400 canton berne -Detail27.08.2026
ZWITSERLAND-
400 cc
-
24.000 Km
-
2007
-
-
-
3422
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 2.916
€ 2.916
yamaha majesty 400 canton fribourg -Detail05.10.2026
ZWITSERLAND-
400 cc
-
39.000 Km
-
2007
-
-
-
3182
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.990
-
Yamaha Majesty 400 ABS
+€ 800
oorspronkelijke prijs :
900€ 800
oorspronkelijke prijs :
900scooter majesty 400 del 2007Detail20.07.2026
ITALIË-
400 cc
-
63.900 Km
-
2007
-
-
-
28887
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 2.600
-
Yamaha Majesty 400 ABS
+€ 2.495
€ 2.495
yamaha yp 400 majesty abs *topcase*unfallfrei*Detail22.10.2026
DUITSLAND-
400 cc
-
25.000 Km
-
2007
-
-
-
12107
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.200
-
Yamaha Majesty 400
+€ 800
oorspronkelijke prijs :
1.000€ 800
oorspronkelijke prijs :
1.000yamaha majesty 400Detail01.10.2026
ITALIË-
400 cc
-
45.000 Km
-
2007
-
-
-
23010
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.500
€ 1.500
vendo yamaha majesty 400 (2004 - 08) usata a caronno pertusella (codice 10119223) - moto.itDetail27.09.2026
ITALIË-
400 cc
-
69.836 Km
-
2007
-
-
-
21042
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.800
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.200
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.000
oorspronkelijke prijs :
1.200€ 1.000
oorspronkelijke prijs :
1.200yamaha majesty 400 scooter argentoDetail12.06.2026
ITALIË-
400 cc
-
56.000 Km
-
2007
-
-
-
24019
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 900
-
Yamaha Majesty 400
+€ 2.000
€ 2.000
vendo yamaha majesty 400 (2004 - 08) usata a torino (codice 9603862) - moto.itDetail15.12.2024
ITALIË-
400 cc
-
44.000 Km
-
2007
-
-
-
10146
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 2.000
oorspronkelijke prijs :
2.200€ 2.000
oorspronkelijke prijs :
2.200vendo yamaha majesty 400 (2004 - 08) usata a torino (codice 8540422) - moto.itDetail21.05.2022
ITALIË-
400 cc
-
31.100 Km
-
2007
-
-
-
10146
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.200
-
Yamaha Majesty 400
+€ 1.000
oorspronkelijke prijs :
1.500€ 1.000
oorspronkelijke prijs :
1.500majesty 400 2007Detail25.04.2026
ITALIË-
400 cc
-
56.900 Km
-
2007
-
-
-
24100
-
-
Yamaha Majesty 400
+€ 700
oorspronkelijke prijs :
1.050€ 700
oorspronkelijke prijs :
1.050yamaha majesty 400Detail24.05.2026
ITALIË-
400 cc
-
83.000 Km
-
2007
-
-
-
25040
-
-
Yamaha Majesty 400 ABS
+€ 1.200