-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.600
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.800
oorspronkelijke prijs :
8.990€ 8.800
oorspronkelijke prijs :
8.990ducati scrambler desert sled 800 cm3Detail27.07.2026
FRANKRIJK-
800 cc
-
4.590 Km
-
2020
-
-
-
62600
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.745
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 6.050
oorspronkelijke prijs :
6.500€ 6.050
oorspronkelijke prijs :
6.500ducati scrambler desert sledDetail23.03.2026
FRANKRIJK-
800 cc
-
11.300 Km
-
2017
-
-
-
95300
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 6.500
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 5.000
€ 5.000
vente ducati scrambler desert sled 800Detail07.10.2026
FRANKRIJK-
800 cc
-
24.350 Km
-
2018
-
-
-
28000
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 5.000
oorspronkelijke prijs :
5.900€ 5.000
oorspronkelijke prijs :
5.900ducati désert sled 800 - bridable a2Detail29.06.2026
FRANKRIJK-
800 cc
-
22.500 Km
-
2018
-
-
-
88600
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 6.500
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.929
oorspronkelijke prijs :
11.689€ 8.929
oorspronkelijke prijs :
11.689scrambler desert sledDetail08.10.2025
DUITSLAND-
800 cc
-
11.262 Km
-
2022
-
-
-
70794
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.825
oorspronkelijke prijs :
9.413€ 8.825
oorspronkelijke prijs :
9.413full history checkDetail18.07.2026
VERENIGD KONINKRIJK-
800 cc
-
5.272 Km
-
2020
-
-
-
-
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.825
oorspronkelijke prijs :
9.413€ 8.825
oorspronkelijke prijs :
9.413ducati scrambler desert sled ** full service history - termignoni exhaust **Detail17.07.2026
VERENIGD KONINKRIJK-
800 cc
-
5.272 Km
-
2020
-
-
-
DN10
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 6.932
€ 6.932
ducati scrambler 800 desert sled 2017Detail18.09.2026
VERENIGD KONINKRIJK-
800 cc
-
33.902 Km
-
2017
-
-
-
GL1
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 6.400
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 7.250
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.825
oorspronkelijke prijs :
9.413€ 8.825
oorspronkelijke prijs :
9.413ducati scrambler desert sled (2018)Detail24.06.2026
VERENIGD KONINKRIJK-
800 cc
-
19.317 Km
-
2018
-
-
-
EX2
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 6.600
€ 6.600
ducati scrambler desert sled – 2018 – 11 600 kmDetail10.10.2026
FRANKRIJK-
800 cc
-
11.600 Km
-
2018
-
-
-
69340
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.825
oorspronkelijke prijs :
9.413€ 8.825
oorspronkelijke prijs :
9.413ducati scrambler desert sled - red (2017)Detail24.09.2026
VERENIGD KONINKRIJK-
800 cc
-
8.058 Km
-
2017
-
-
-
-
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 8.232
€ 8.232
2017 ducati scrambler 800 desert sled, full leovince exhaust, heated gripsDetail08.09.2026
VERENIGD KONINKRIJK-
800 cc
-
27.901 Km
-
2017
-
-
-
LL29
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 7.500
€ 7.500
vendo ducati scrambler 800 desert sled (2017 - 20) usata a varese (codice 9818102) - moto.itDetail10.09.2025
ITALIË-
800 cc
-
20.031 Km
-
2017
-
-
-
21100
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 7.500
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 7.900
€ 7.900
ducati scrambler desert sled (impeccabile) biancoDetail29.09.2026
ITALIË-
800 cc
-
15.500 Km
-
2020
-
-
-
20020
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 6.400
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 7.500
oorspronkelijke prijs :
6.900€ 7.500
oorspronkelijke prijs :
6.900scrambler 800 desert sled (2017 - 20)Detail30.06.2026
ITALIË-
800 cc
-
15.000 Km
-
2017
-
-
-
20015
-
-
Ducati Scrambler 800 desert sled
+€ 6.900
oorspronkelijke prijs :
7.900€ 6.900
oorspronkelijke prijs :
7.900vendo ducati scrambler 800 desert sled (2017 - 20) usata a nichelino (codice 10027668) - moto.itDetail30.05.2026
ITALIË-
800 cc
-
7.900 Km
-
2019
-
-
-
10042
-