-
Honda Vt 600 shadow
+€ 2.850
€ 2.850
honda shadow vt600 – bouwjaar 2000 – €2.850 (m2427683251)Detail05.08.2026
OOST VLAANDEREN-
600 cc
-
53.200 Km
-
2000
-
-
-
9500
-
-
Honda Vt 600 shadow
+Onbekend
oorspronkelijke prijs :
3.000Onbekend
oorspronkelijke prijs :
3.000honda vt600c shadow 600 super bijzonder nette staat 1996 (m2248129077)Detail21.03.2025
BELGIË-
600 cc
-
21.000 Km
-
1996
-
-
-
-
-
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 1.750
€ 1.750
belle honda shadow vt600, permis de conduire a2 (m2458558742)Detail27.10.2026
Antwerpen-
600 cc
-
29.585 Km
-
1992
-
-
-
2100
-
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 2.500
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.000
€ 3.000
honda shadow vt600 (m2420179703)Detail14.07.2026
OOST VLAANDEREN-
600 cc
-
39.500 Km
-
1992
-
-
-
9185
-
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.999
€ 3.999
honda shadow 600 bobber avec contrôle technique! (m2458024404)Detail25.10.2026
Henegouwen-
600 cc
-
14.000 Km
-
1999
-
-
-
7950
-
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.000
oorspronkelijke prijs :
4.000€ 3.000
oorspronkelijke prijs :
4.000honda shadow vt 600c 1992 (m2437977075)Detail02.09.2026
OOST VLAANDEREN-
600 cc
-
29.000 Km
-
1992
-
-
-
9700
-
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 2.000
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.000
oorspronkelijke prijs :
3.750€ 3.000
oorspronkelijke prijs :
3.750belle honda vt 600 (m2403765545)Detail26.05.2026
OOST VLAANDEREN-
600 cc
-
30.000 Km
-
1993
-
-
-
9880
-
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 4.000
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.300
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 2.500
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 2.000
oorspronkelijke prijs :
2.500€ 2.000
oorspronkelijke prijs :
2.500honda shadow vt600 individual custom – 1997 – slechts 9.500 (m2451019411)Detail07.10.2026
West Vlaanderen-
600 cc
-
9.500 Km
-
1997
-
-
-
8020
-
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.700
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 2.100
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.700
oorspronkelijke prijs :
3.750 -
Honda Vt 600 shadow
+€ 1.950
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 1.750
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 4.500
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 1.850
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 2.500
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.500
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 4.200
-
Honda Vt 600 shadow
+€ 3.666
€ 3.666
honda shadow vt 600 bobber top blickfangDetail21.09.2026
DUITSLAND-
600 cc
-
35.200 Km
-
1995
-
-
-
52074
-