-
Yamaha Aerox 50
+€ 2.500
-
Yamaha Aerox 50
+€ 2.000
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.800
oorspronkelijke prijs :
1.900€ 1.800
oorspronkelijke prijs :
1.900scooter nitro naked aerox 2tDetail16.06.2026
FRANKRIJK-
50 cc
-
1.000 Km
-
2016
-
-
-
77450
-
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.490
€ 1.490
yamaha aerox naked 50 - 2013 - 33 000 km - vente aux prosDetail12.10.2026
FRANKRIJK-
50 cc
-
33.000 Km
-
2013
-
-
-
91540
-
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.400
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.750
-
Yamaha Aerox 50
+Onbekend
-
Yamaha Aerox 50
+€ 2.950
-
Yamaha Aerox 50
+€ 2.490
-
Yamaha Aerox 50
+€ 2.690
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.900
oorspronkelijke prijs :
2.190€ 1.900
oorspronkelijke prijs :
2.190yamaha aerox 50 – 2015 - ct okDetail05.10.2026
FRANKRIJK-
50 cc
-
19.990 Km
-
2015
-
-
-
35530
-
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.900
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.800
oorspronkelijke prijs :
2.500€ 1.800
oorspronkelijke prijs :
2.500nitro / scooterDetail11.05.2026
FRANKRIJK-
50 cc
-
60 Km
-
2003
-
-
-
22620
-
-
Yamaha Aerox 50
+€ 3.800
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.500
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.800
oorspronkelijke prijs :
2.000€ 1.800
oorspronkelijke prijs :
2.000yamaha aerox r neroDetail23.05.2026
ITALIË-
50 cc
-
600 Km
-
2025
-
-
-
28068
-
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.800
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.400
oorspronkelijke prijs :
1.700€ 1.400
oorspronkelijke prijs :
1.700yamaha aeroxDetail21.09.2026
FRANKRIJK-
50 cc
-
300 Km
-
2007
-
-
-
30100
-
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.400
oorspronkelijke prijs :
1.800€ 1.400
oorspronkelijke prijs :
1.800aerox 50 r (2007 - 18)Detail20.07.2026
ITALIË-
50 cc
-
24.277 Km
-
2007
-
-
-
37010
-
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.800
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.350
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.000
-
Yamaha Aerox 50
+€ 1.850
-
Yamaha Aerox 50
+€ 3.000