-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 9.500
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 7.500
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 6.200
oorspronkelijke prijs :
6.800€ 6.200
oorspronkelijke prijs :
6.800supertenere’ xt1200zDetail09.04.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
76.000 Km
-
2011
-
-
-
28043
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 6.000
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 6.700
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 7.600
oorspronkelijke prijs :
7.000€ 7.600
oorspronkelijke prijs :
7.000yamaha supertenere xt1200zDetail15.07.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
20.000 Km
-
2011
-
-
-
20816
-
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 5.700
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 5.700
€ 5.700
xt1200z super ténéré abs (2010 - 15)Detail21.09.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
70.000 Km
-
2010
-
-
-
10143
-
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 6.900
oorspronkelijke prijs :
8.000€ 6.900
oorspronkelijke prijs :
8.000xt1200z super ténéré abs (2017 - 20)Detail19.07.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
56.000 Km
-
2017
-
-
-
13039
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 5.900
€ 5.900
xt1200z super ténéré first edition (2010 - 11)Detail05.08.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
76.900 Km
-
-
-
-
-
10060
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 6.500
oorspronkelijke prijs :
7.100€ 6.500
oorspronkelijke prijs :
7.100xt1200z super ténéré first edition (2010 - 11)Detail31.08.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
58.000 Km
-
-
-
-
-
20064
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 6.500
oorspronkelijke prijs :
7.100€ 6.500
oorspronkelijke prijs :
7.100xt1200z superténéréDetail30.08.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
58.000 Km
-
2011
-
-
-
20064
-
-
Yamaha Xtz 1200 WORLD CROSSER ABS
+€ 6.900
oorspronkelijke prijs :
7.500€ 6.900
oorspronkelijke prijs :
7.500yamaha xtz 1200 worldcrosser supertenereDetail16.07.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
60.000 Km
-
2013
-
-
-
20060
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 9.199
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 9.900
oorspronkelijke prijs :
10.300€ 9.900
oorspronkelijke prijs :
10.300yamaha xt 1200zDetail01.03.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
29.000 Km
-
2019
-
-
-
24060
-
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 7.000
oorspronkelijke prijs :
8.500€ 7.000
oorspronkelijke prijs :
8.500super teneree 1200 da favolaDetail09.03.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
59.000 Km
-
2011
-
-
-
39100
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 8.900
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 4.600
oorspronkelijke prijs :
4.800€ 4.600
oorspronkelijke prijs :
4.800yamaha xt 1200 z first editionDetail11.08.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
106.000 Km
-
2010
-
-
-
20077
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 4.800
€ 4.800
yamaha xtz 1200 xt1200z first editionDetail11.08.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
105.000 Km
-
2010
-
-
-
20077
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 4.800
€ 4.800
xt1200z super ténéré first edition (2010 - 11)Detail08.08.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
105.000 Km
-
-
-
-
-
20077
-
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 8.300
oorspronkelijke prijs :
9.500€ 8.300
oorspronkelijke prijs :
9.500xt super tenere 1200 neraDetail27.02.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
66.500 Km
-
2018
-
-
-
20077
-
-
Yamaha Xtz 1200
+€ 6.000
oorspronkelijke prijs :
7.000€ 6.000
oorspronkelijke prijs :
7.000super tenere 1200zDetail21.06.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
56.000 Km
-
2016
-
-
-
10022
-
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 4.900
€ 4.900
xt1200z super ténéré abs (2010 - 15)Detail21.10.2026
ITALIË-
1.200 cc
-
183.610 Km
-
2010
-
-
-
12030
-
-
Yamaha Xtz 1200 ABS
+€ 6.800